Палац урочистих подій

Двері палацу урочистих подій м. Чернівці вже декілька поколінь відкриті для закоханих пар нашого міста, змінювалась влада, правила реєстрації шлюбу, методи реалізації подання заяв, але працівники Палацу завжди прагнули спростити і поліпшити умови одруження закоханим парам, провести святкову церемонію одруження на високому, професійному рівні і зробити свято для молодят по справжньому незабутнім.

З лютого місяця 2017 року стартував пілотний проект Мін’юсту «Одруження за добу». Палац щастя став організатором цього проекту. Віднині всі пари що планують одружитись, мають можливість, прийшовши до палацу урочистих подій, отримати документ про шлюб протягом однієї доби після подачі заяви.

В приміщені палацу урочистих подій працює фото студія «Спалах». Це професійна фотостудія оздоблена сучасним обладнанням для професійних фотосесій. Посезонно локації в фотостудії декорують найкращі дизайнери м. Чернівці. Від того кожна пара прийшовши з своїм фотографом має змогу закарбувати на згадку неймовірно яскраві світлини.

Щорічно Палац щастя організовує масштабні благодійні фестивалі та шоу просто на вулиці Кобилянській біля входу в Палац. Кожного року найкращі презентації, нові учасники, конкурсні змагання і новації чекають всіх мешканців нашого міста.

Палацом урочистих подій проводяться такі проекти як «Відкриття весільного сезону», благодійний фестиваль «Одруження на панській», свято св. Миколая для дітей з малозабезпечених сімей та дітей інвалідів, конкурсні програми «Король та королева Палацу», «Весілля на Панській» та конкурс краси «Міс майбутня наречена».